טיסות לקייב: כל מה שצריך לדעת לפני שממריאים
דף הבית»אירופה»קייב»טיסות לקייב: כל מה שצריך לדעת לפני שממריאים

טיסות לקייב: כל מה שצריך לדעת לפני שממריאים

Project Description

שילוב קסום בין עיר לירוק הופך את קייב לעיר שנראית כאילו נבנתה בתוך יער. המתח התמידי בין העולם המודרני לשרידים של זה הקומוניסטי הוא שהופך את בירת אוקראינה ליעד מרתק, כזה שאסור לפסוח עליו.

מרחק של 3:30 שעות טיסה על אחת מטיסות אל על מפריד ביניכם לבין נמל התעופה הבינלאומי של קייב (Boryspil International Airport). הזמינו כרטיס טיסה לקייב וכל מה שיוותר לכם להחליט הוא האם לשדרג את הכרטיס למחלקת תיירים פלוס, אנחנו נדאג לכל השאר.

מדריך לקייב: מה לא כדאי לפספס

להכיר את העיר

נהר הדנייפר חוצה את קייב, בירת אוקראינה, לשניים ויחד עם יערות הענק שמקיפים אותה נותן לעיר מראה של עיר שנולדה מתוך הטבע. שיטוט קצר ברחובות קייב ישכיח מכם מעט מתחושה זאת, שכן מבני הציבור הגדולים – זכר לכיבוש סובייטי ארוך שנים – מסיטים את הזרקור לכיוון אורבני יותר. בשל שהיא בנויה במספר רמות קייב קצת פחות נוחה למטיילים ברגל ובד"כ מומלץ להשתמש ברכבת התחתית שלה, שתסייע לכם להתמודד עם העליות.

טיסה לקייב - אנדרטת באבי יאר

אנדרטת באבי יאר. קייב, אוקראינה

סיפור האגדה על הקמתה של קייב מונצח בפסל של ארבעת האחים (שלושה בנים ובת) על רפסודה, הנמצא על גדות הנהר. מבחינה תרבותית אינה נופלת בירת אוקראינה מערים רבות, שכם היא מציעה בחירה בין מספר רב של מוזיאונים, אנדרטות ואתרי זיכרון. אתר באבי יאר הוא הבולט שבין אלו, שכן הוא מנציח את הטבח של מאות אלפים בידי הנאצים. במקום נמצאת גם אנדרטה לזכר הקורבנות היהודים.

אם תתגעגעו לישראל תמיד תוכלו למצוא את הבית בו נולדה גולדה מאיר, בחוץ יחכה לכם פסל ברונזה של ראש הממשלה לשעבר, עם פרצופה הזועף. גם הסופר שלום עליכם, שגדל בעיר, זכה להנצחה בדמות פסל.

מה מחכה לכם בקייב

בקייב תוכלו לחזות בפער המעמדות בין המתעשרים החדשים של בריה"מ לשעבר – האוליגרכים – לשאר האוכלוסייה. ברמזור, כשמרצדס שחורה תעצור ליד הלאדה הפשוטה. במקומות הבילוי, אלו האקסקלוסיביים ואלו העממיים, שבכל אחד מהם תזרום הוודקה כמים. הזדמנות לצפות מקרוב במודרניזציה שמתרחשת במזרח אירופה.

טיסה לקייב - שער הזהב

שער הזהב. מהאטרקציות הפופולריות בקייב

צאו לטיול ברחובה הראשי של קייב, חרשצ'אטיק, אשר בסוף השבוע נסגר לתנועת כלי רכב והופך ליותר מעוד שדרת חנויות יוקרתית. התרשמו מהשרידים הסובייטים, החיים בשלום לצד מעוזים של מערביות וגלובליזציה. התענגו על הניגוד, מעטים המקומות שמציעים אותו בעוצמה שכזאת כמו קייב. במשך כל הטיול שלכם תוכלו ליהנות מאוכל מקומי וכמובן שמהרבה וודקה, שלרוב תחכה לכם על מגש עוד לפני הכניסה למסעדות.

כדאי לדעת

♦ אזור פודול, שהוא הרובע היהודי לשעבר, הפך ליעד בילויים אטרקטיבי במיוחד והוא מאכלס מספר רב של אופציות למטיילים המחפשים אופציות לערב
♦ גשר האוהבים, מלבד נקודה רומנטית במיוחד, הוא גם נקודת תצפית על שני צידיה של קייב

​קידומת בינלאומית: 44
ויזה: לבעלי דרכון ישראלי אין צורך באשרת כניסה
יש לוודא שהדרכון בתוקף ע"פ דרישות היעד
החזר מע"מ בשדה התעופה: אין

טלפון השגרירות: 380-44-5861500+
דואר אלקטרוני: Info@kiev.mfa.gov.il
לאתר

0°
מעלות בממוצע בקיץ בקייב
$0
ממוצע בזבוזים ליום לאדם
0
תעלה לכם בירה בפאב מקומי
אהבתם? שתפו