מזמינים טיסה לסין ויודעים כל מה שצריך לפני שטסים המדריך השלם לסין

מזמינים טיסה לסין ויודעים כל מה שצריך לפני שטסים

דף הבית»המזרח הרחוק»אסיה»סין»מזמינים טיסה לסין ויודעים כל מה שצריך לפני שטסים

Project Description

סין היא אחת המדינות הגדולות ביותר באסיה, הראשונה בגדולה בעולם מבחינת אוכלוסייה והרביעית בשטחה. היא גובלת בלא פחות מ-14 מדינות שכנות, ביניהן הודו, נפאל, לאוס ווייטנאם. כיום היא נקראת הרפובליקה העממית של סין ומורכבת מ-23 מחוזות, כולל טאיוואן.

מדובר בתרבות מרתקת של אלפי שנים וככזאת סין מושכת אליה תיירים רבים מרחבי הגלובוס. בגלל שטחה העצום, ניתן לטייל או לנפוש בכל מקום בה בכל ימות השנה. כל עיר בסין היא בעלת אופי וצביון שונה, לכן בהתאם לתכנון טיול מדוקדק ניתן לקבל מענה על כל סוג של נופש בו אתם חפצים.

רוצים לטוס לסין? לחצו כאן

חפשו טיסה

מדריך לסין: כל עיר והאופי שלה

להכיר את הארץ

סין ידועה בתרבותה עתיקת היומין. היא אחת התרבויות הידועות היחידות שפיתחו דפוס באופן עצמאי, התרבות שלה נשמרה בעקבות זאת במשך אלפי שנים ועברה מדור לדור. הדבר ניכר באזורים רבים במדינה, אשר שומרים על המסורתיות הקסומה של תרבות זו. אי אפשר לדבר על סין מבלי לאזכר את החומה הסינית, שהיום נחשבת לאחד משבעת פלאי עולם. מדובר בחומה ענקית שאורכה 6,000 ק"מ, שריד של ההיסטוריה הענקית העומדת מאחורי סין. טיול על החומה יכול להיעשות רגלית או ברכבל, בהתאם לסגנון ולרצון של כל מטייל.

החומה הסינית

החומה הסינית

מה מחכה לכם בסין

בכל מחוז חשים המטיילים חוויה אחרת: בייג'ין, עיר הבירה, היא אחת הערים העתיקות ביותר בסין ומהווה את מרכז השלטון, התרבות, הצבא והחינוך של המדינה. זוהי אחת הערים המפותחות בסין. עיר מרכזית נוספת היא שנגחאי – העיר הגדולה ביותר בסין כיום (מונה כ-23 מיליון תושבים). זוהי עיר מפותחת ומערבית, ממוקמת במזרח המדינה על שפך נהר היאנצה.. היא בעלת השפעה רבה בתחום הכלכלה, הטכנולוגיה, האופנה והתרבות בסין. כמו כן, מרכז הבורסה ממוקם בעיר שנגחאי ומושך אליו אנשי עסקים מרחבי העולם.

הונג קונג נתפסת גם היא כחשובה ומרכזית במדינה, על אף שסופחה אליה רק ב-1997, כשהבריטים ששלטו בה עזבו את המקום. זוהי עיר מערבית שעוד נשמרו בה מאפיינים בריטים, כמו רחובות רבים הנקראים בשמות באנגלית, נהיגה בצד שמאל ועוד. עם זאת יש בה מקדשים עתיקים רבים אשר משמרים את התרבות הסינית העתיקה, לצד המודרניות שבה.

כדאי לדעת

ניתן לערוך טיול מאורגן עם מדריך מקומי, עבור כל מי שמעוניין בנופש המשלב לימוד של התרבות העתיקה והמיוחדת של המקום. ישנן חברות רבות של הדרכות טיולים, המציעות לכם מגוון אפשרויות לטיול במדינה.

קידומת בינלאומית 86+
ויזה: לבעלי דרכון ישראלי יש צורך באשרת כניסה
יש לוודא שהדרכון בתוקף ע"פ דרישות היעד
החזר מע"מ בשדה התעופה: בבייג'ינג אין

שגרירות ישראל בסין:
טלפון: 86-10-85320500+
דואר אלקטרוני:  consular3@beijing.mfa.gov.il
לאתר השגרירות

רוצים לטוס לסין? לחצו כאן

בייג'ין, סין

בייג'ין, סין

הדפיסו את המידע או שמרו אותו במחשב או בטלפון החכם – ותהיו מעודכנים בכל עת ובכל מקום בעולם
0°
ממוצע המעלות בחודשים מרץ-מאי
0
המדינה השלישית בגודלה בעולם
0
ק"מ – אורכה של החומה הסינית
אהבתם? שתפו