טיסות לבייג'ין: כל מה שצריך לדעת לפני שממריאים
דף הבית»המזרח הרחוק»אסיה»סין»בייגין»טיסות לבייג'ין: כל מה שצריך לדעת לפני שממריאים

טיסות לבייג'ין: כל מה שצריך לדעת לפני שממריאים

Project Description

בייג'ין היא עיר הבירה של הרפובליקה הסינית ואחת הערים המרכזיות והחשובות שבה. היא משמשת כמרכז השלטון, הצבא, החינוך והתרבות בסין. טיסה לעיר הזו מספקת חוויה שאין שנייה לה. זוהי עיר ענקית אשר מכילה אטרקציות רבות, ותרבותה הייחודית והרבגונית מאירה פניה לתייר.

אחת מאבני הפינה הבולטות של העיר בייג'ין היא "העיר האסורה" שבה מראות יוצאי דופן, ביניהם מקדש למה, מקדש השמים טין-טאן, מקדש חמש הפגודות הבודהיסטי, גן החיות של בייג'ין, כיכר טיאננמן ופארק בייהאי. כל אלה הם רק חלק ממגוון האטרקציות שיש לעיר הזו להציע.

מדריך לבייג'ין: צביונה המיוחד של העיר

להכיר את העיר

בייג'ין היא עיר מודרנית וצעירה, בעלת סצנת בילויים נוכחת מאוד, שהופכת עם הזמן לשם דבר ברחבי העולם. יחד עם זאת, ההיסטוריה המרתקת של העיר משתמרת בה בצורה יוצאת דופן, וכך היא מציעה לתיירים ליהנות משני העולמות – עתיק מול מודרני. המטיילים החובבים קניות ישמחו לדעת כי יש בעיר מרכזי קניות גדולים וגם השווקים המפורסמים שבעיר מושכים אליהם מבקרים רבים, כגון שוק הפנינים, השוק לנשים ושוק המשי המפורסמים. כמו כן, בעיר ישנם בוטיקים ייחודיים, גלריות ואזורים בוהמיניים אופנתיים.

בייג'ין, סין

בייג'ין, סין

מה מחכה לכם בבייג'ין

רשימת האטרקציות המפורטת היא כמעט אינסופית, לכן הרשימה הבאה תציג רק את המרכזיות והפופלריות שביניהן: בצפון העיר נמצא מגדל הטלוויזיה המפורסם – זהו המבנה הגבוה ביותר בסין המתנשא לגובה 405 מטר. ישנה אפשרות לעלות למגדל התצפית בו, וליהנות מהשקפה על העיר בייג'ין הנפרשת תחתיו.

דרומה יותר ישנו המוזיאון הלאומי של סין – זהו המוזיאון הגדול ביותר בבייג'ין והוא כולל שני מוזיאונים: מוזיאון המהפכה הסינית ומוזיאון ההסיטוריה – שניהם אוחדו למוזיאון הלאומי, מוזיאון מרתק המשמש עבור תיירים רבים כדרך ללימוד ההיסטוריה המפוארת של העיר ושל סין בכלל. מקדש הפעמון הגדול, ממוקם קרוב למרכז העיר ובו ניתן לראות את הפעמון העתיק בעולם, שנבנה ב-1733 ולו חשיבות רבה בפולחן של התרבות הסינית.

כדאי לדעת

בייג'ין מכונה "ים האופניים", זאת בשל כלי התחבורה המרכזי השולט בה והוא, כמובן, אופניים. למגיעים לביקור בעיר יש אפשרות לשכור אופניים כמעט מכל מקום מרכזי, או לחלופין – ברוב בתי המלון ניתנת האופציה לשכור אופניים.

קידומת בינלאומית: 86+
ויזה: לבעלי דרכון ישראלי יש צורך באשרת כניסה
יש לוודא שהדרכון בתוקף ע"פ דרישות היעד
החזר מע"מ בשדה התעופה: אין

שגרירות ישראל בבייג'ין:
טלפון: 86-10-85320500+
דואר אלקטרוני: consular3@beijing.mfa.gov.il
אתר אינטרנט

0
שעות טיסה למישראל לבייג'ין
0
בשנה זו אירחה בייג'ין את האולימפיאדה
0°
בממוצע בעונת הקיץ
אהבתם? שתפו