מזג אוויר בניו יורק: מתעדכנים לפני שטסים המדריך השלם לניו יורק

מזג אוויר בניו יורק: מתעדכנים לפני שטסים

דף הבית»אמריקה»ארצות הברית»ניו יורק»מזג אוויר בניו יורק: מתעדכנים לפני שטסים

Project Description

כעיר ללא הפסקה, כך גם מזג האוויר בניו יורק: תנודתי ורב-גוני ונע בין קור מקפיא בחורף לחום מהביל בקיץ. לפני שאתם מזמינים טיסה לניו יורק ,כדאי לברר מה צפוי לכם בגזרת הטמפרטורה והמשקעים.

החורף בניו-יורק לא קל: בחודשים דצמבר-פברואר הטמפרטורות יורדות לרוב מתחת לאפס, שלגים נערמים ברחובות ומקשים על התנועה בעיר ומיעוט שעות האור מצריך תכנון זמנים קפדני לטיול בחוץ. כובע, צעיף, מחממי אוזניים, כפפות וגרביים עבות הם פריטי חובה שיעזרו לכם להתמודד עם הקור החודר ובכל מקרה, הקפידו להצטייד בביגוד מתאים.

גם בקיץ מזג האוויר הוא מרכיב חשוב בניו יורק: הטמפרטורות מגיעות ל-30 מעלות ויותר והלחות גבוהה. למעשה, הקיץ של ניו יורק די מזכיר את הקיץ של תל אביב, אך נבדל ממנו בגשמים שיורדים ככה פתאום באמצע היום ומרעננים לרגע את ההוויה הדביקה.

​מתי הכי כדאי לבקר בניו יורק?

הזמן המושלם לטיול בניו יורק הוא בחודשי הסתיו (ספטמבר-אוקטובר) ובאביב (מאי-יוני) שבהם הטמפרטורה הממוצעת בעיר נעה בין 18 ל-22 מעלות. מזג האוויר הנעים הופך את השיטוט במרחבי העיר לתענוג. קחו בחשבון  שהגשם יורד בניו יורק לאורך כל השנה (כעשרה ימים בכל חודש), כך שמעיל גשם ומטריה הם פריטים חיוניים.

ניו יורק מושלגת

ניו יורק מושלגת

להזמנת טיסה לניו יורק – לחצו כאן

הדפיסו את המידע או שמרו אותו במחשב או בטלפון החכם – ותהיו מעודכנים בכל עת ובכל מקום בעולם
אהבתם? שתפו