טיסות לונציה: כל מה שצריך לדעת לפני שממריאים
דף הבית»אירופה»איטליה»ונציה»טיסות לונציה: כל מה שצריך לדעת לפני שממריאים

טיסות לונציה: כל מה שצריך לדעת לפני שממריאים

Project Description

ונציה היא ללא ספק אחד היעדים הרומנטיים ביותר בעולם. העיר שוכנת בלגונה שלשפך נהר פו, היא בעלת חשיבות באמנות הרנסאנס ובעבר היא שימשה כמרכז סחר חשוב בין מזרח ומערב. ונציה מצליחה לשמור על מעמדה המיוחד עד היום ולכן היא פופולרית בקרב תיירים מכל רחבי העולם. טיסות לונציה מישראל נמשכות ארבע שעות בלבד, כשבאפשרותכם להזמין גם את אחת מחבילות הנופש האטרקטיביות שלנו. בטיסות אל על לונציה תוכלו ליהנות משירות אדיב ומפנק ולהרגיש הכי בבית בעולם.

נמל התעופה הבינלאומי מרקו פולו ממוקם כשמונה ק"מ מצפון לעיר, אך קיימות שלל אופציות להגיע ממנו למרכזה – רכבות, מונית או רכב שכור. שימוש באחד משירותי האוטובוסים או המוניות הימיים יסייעו לכם לספוג את האווירה המיוחדת מיד עם הגעתכם.

מדריך לוונציה: מה לא כדאי לפספס

ונציה מפורסמת בשל מיקומה על המים, החלק שהם ממלאים בחיי היום-יום שלה ונופה הייחודי. אדריכלות מדהימה, כיכרות קטנות וסמטאות קסומות, יצירות אמנות מפורסמות, שפע אירועי תרבות ושייט בגונדולות הרומנטיות, את כל אלו מציעה העיר למבקריה. כלכלת ונציה מתבססת בעיקר על תיירות ומספר התיירים עולה פי כמה וכמה על מספר התושבים.

כרטיס טיסה לונציה - האי בוראנו

בוראנו, אי מקסים עם בתים צבעוניים במרחק של שייט קצר מונציה

ונציה היא מרכז תרבותי שוקק חיים. פרט לפסטיבלים והקרנבלים, ישנם בעיר הרבה קונצרטים ומופעי תיאטרון שונים אשר מושכים תיירים מכל העולם. כבר מראשיתה ולאורך השנים היתה ונציה מרכז תרבותי חשוב (אמנים מפורסמים החלו את דרכם בעיר).

השפעתה של ונציה אינה נעצרת בתחום האמנות, אלא גם בתחום השעשועים – בעיר התפתחה תרבות שעשועים (נשפים, שתייה והימורים), אשר לא פעם הובילה לעימותים עם האפיפיורים. ישנם מחזות וספרים רבים אשר מתעדים את האווירה נטולת העכבות הזו. מומלץ להזמין טיסה לונציה בחודש פברואר, אז נערך בעיר הקרנבל הידוע ביותר באיטליה – קרנבל המסכות, אשר נחגג מאז ימי הביניים במשך כשבוע. בעבר נמשך הפסטיבל זמן ארוך יותר ובמהלכו ערכו נשפים ראוותנים. כ-3 מיליון תיירים מזמינים מדי שנה כרטיס טיסה לונציה על מנת לצפות במסכות הראוותניות והמרשימות, וליהנות מהחגיגה הצבעונית.

טיסה לונציה - שייט בגונדולה

שיט בגונדולה. חוויה שאסור לפספס בונציה

קידומת בינלאומית: 39
ויזה: לבעלי דרכון ישראלי אין צורך באשרת כניסה
יש לוודא שהדרכון בתוקף ע"פ דרישות היעד

שגרירות ישראל באיטליה:
כתובת: Via Michele Mercati 14, Rome,Italy
טלפון: 06-36198500 פקס: 06-36198555
דואר אלקטרוני: info@rome.mfa.gov.il

טיסות לונציה - פסטיבל המסכות

פסטיבל המסיכות של ונציה

0
שעות טיסה מישראל לוונציה
0°
מעלות במומצע בקיץ הוונציאני
0
ממוצע בזבוזים ליום לאדם
אהבתם? שתפו